اکثر مردم در زندگی خود اسباب کشی را تجربه کرده اند و با مشکلات آن تا حدودی آشنا هستند .آگاه شدن به مسائل و مشکلات باربری تا حدودی می تواند برای کسانی که تا به حال اسباب کشی نکرده اند آموزنده باشد.
مشکلات مربوط به باربری:
-نبود زمان کافی برای حمل و انتقال وسایل به مکان جدید :برخی از این مشکلات ناشی از گم کردن آدرس مکان جدید توسط ماشین های حمل بار هستند یا اینکه ماشین های حمل بار ممکن است با ترافیک مواجه شوند و به دنبال آن ساعاتی را در راه سپری می کنند تا به مقصد برسند.
-استفاده از کارتن های نا مرغوب:برای اسباب کشی باید از کارتن های مقاوم و محکم استفاده کرد .استفاده از کارتن هایی که جنس محکم و مقاومی ندارند و تحمل فشار ناشی از بار را ندارند باعث می شود که کارتن از بین برود و در نهایت اثاثیه خراب شود.
-کارگران نابلد و بی تجربه:آموزش دادن به کارگران از وظایف اصلی شرکتهای باربری است.کارگرانی که نحوه انتقال و جابه جایی کالا ها را به درستی نمی دانند هم خود دچار سردر گمی می شوند و هم فر آیند اسباب کشی را مختل می کنند .
-بسته بندی نامناسب:حتما برای بسته بندی کالاها و وسایل باید از افردی که تجربه کافی در این زمینه دارند کمک بگیریم .گاهی اوقات بسته بندی نامناسب باعث می شود زمان بیشتری برای جابه جایی وحمل کالاها صرف شود.

تماس با ما:
بلوار آیت الله کاشانی خیابان شاهین جنوبی تقاطع شاهین و پیامبر غربی پلاک ۲۷ طبقه ۳
۴۴۷۵۳۸۲۳

قیمت:
محله: بلوار آیت الله کاشانی
راه ارتباطی: ۴۴۷۵۳۸۲۳